Skip to Store Area:

Reģistrēšanās

Reģistrējoties un izveidojot kontu mūsu mājas lapā, Jūs sniedzat mums atļauju iegūt un izmantot Jūsu personīgo informāciju. Pirms jebkura pasūtījuma un preču piegādes mums ir tiesības pārbaudīt visu norādīto datu atbilstību īstenībai un, ja nepieciešams, sazināties ar Jums, lai precizētu informāciju.

Jūsu norādītie personas dati tiks apstrādāti, uzglabāti un izmantoti saskaņā ar Latvijas Republikas Personas datu aizsardzības likumu.

 

Pasūtījuma noformēšana

Izvēlieties preces, norādiet to skaitu un spiediet Pasūtīt. Jūsu izvēlētā prece/preces tiks ievietotas „pirkumu grozā”.

Kad visas vēlamās preces ir izvēlētas, dodieties uz "pirkumu grozu" un spiediet Apstiprināt pasūtījumu.

Ja vēl neesiet mūsu mājas lapas reģistrēts lietotājs, Jums ir iespēja reģistrēties vai arī izvēlieties turpināt noformēt pasūtījumu bez reģistrācijas.

Lai mēs varētu sagatavot Jums rēķinu apmaksai, lūdzu, aizpildiet visus laukus, kas atzīmēti ar „*” un spiediet Turpināt.

Izvēlieties, kā saņemsiet preci: ar piegādi vai bez piegādes un spiediet Turpināt, lai nonāktu pie pasūtījuma pārlūkošanas.

Ja veiktais pasūtījums ir atbilstošs un pareizi noformēts, spiediet Izvēlēties un Jūsu pasūtījums tiks pabeigts un nosūtīts mums apstrādei.

 

Pasūtījuma apmaksa

Pēc pasūtījuma saņemšanas, mēs veicam pasūtīto preču pieejamības pārbaudi, atbilstoši izvēlētajam preču saņemšanas veidam, nosakām piegādes maksu un sagatavojam rēķinu apmaksai.

Rēķins tiek nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.

Pasūtījuma apmaksa ir iespējama tikai ar bankas pārskaitījumu, pamatojoties uz Jums nosūtīto rēķinu.